Real Time Web Analytics

آموزش و يا مشكل مورد نظر خود را از ما بپرسيد.

در صورت وجود مطلب یا راه حل ، برای شما نمایش داده خواهد شد.

نصب Security Update بر روی Exchange Server 29019

با سلام خدمت دوستان عزیز

امروزه امنیت در سرویس ها اهمیت فوق العاده ای دارد و روزانه اتفاقات ناگواری در سازمان ها و شرکت های مختلف در خصوص عدم آپدیت سرویس ها رخ میدهد .
ممکن است بسیاری از ادمین های سرویس ها در خصوص عدم نصب آپدیت های امنیتی سرویس ها در شبکه با مشکلات زیادی مواجه شوند که گاهی خسارات جبران ناپذیری به شبکه و دیتای کاربران وارد میکند .
یکی از سرویس های مهم در شبکه های بزرگ ، سرویس ایمیل مایکروسافت میباشد . این روزها وصله های امنیتی متعددی در بازه های زمانی کوتاهی برای این سرویس ارائه میشود . متاسفانه در صورت عدم نصب این وصله های امنیتی شبکه و سرویس ما با خطرات امنیتی مواجه خواهد بود .

در این مطلب و ویدیو قرار است آموزش نصب Security Update بر روی Exchange Server 2019 را با هم بررسی کنیم .


نکته ای که در این آموزش باید مد نظر قرار گیرد این است که ، از قبل بر روی سرور مورد نظر آخرین Cumulative Update اکسچنج به تاریخی که این پست ارسال میشود ، نصب شده است . در تاریخ نگارش این مطلب آخرین CU برای Exchange 2019 نسخه ۱۱ میباشد و یک Security Update نیز برای این CU ارائه شده است .
هدف ما این است که آخرین Security Update ارائه شده برای این CU را بر روی اکسچنج سرور خودمان نصب کنیم .

لینک مشاهده این ویدیو در یوتیوب نیز در زیر قابل استفاده است .

مشاهده ویدیو در یوتیوب

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های ضروری با علامت مقابل نشانه‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این تگ‌های HTML استفاده نمائید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>