Real Time Web Analytics

آموزش و يا مشكل مورد نظر خود را از ما بپرسيد.

در صورت وجود مطلب یا راه حل ، برای شما نمایش داده خواهد شد.

معرفی LearnExpert

مهندسين عزيز به وب سايت LearnExpert خوش آمديد.

همه ی ما می دانيم كه زندگی تقريبا بدون تكنولوژی و كامپيوتر كاملا بی معنی تلقی خواهد شد و در اين دنيای پر از اطلاعات ، دوروبرمان هرروز شاهد پيشرفت های زيادی در شاخه های متنوع علم گسترده فناوری اطلاعات هستيم. برای يك مهندس IT  خيلی سخت و دشوار است كه بخواهد هرروز با Search های زياد به دنبال اخرين آموزش ها و اخبار و برنامه ها باشد و اين قضيه يكی از دغدغه های اصلی مهندسين عزيزمان است. حتی دسترسی به يكسری از فايل ها به دليل مسايل زيادی تقريبا غير ممكن خواهد بود. LearnExpert سعی دارد  يك مرجع جامع و كامل از تمامی مباحث در اين حوزه وسيع را در اختيارتون قرار دهد .

ما سعی كرديم در يك فضای دوستانه به همه ی علاقمندان اين حوزه كمك كنيم كه همه ی ابزارها برای يادگيری و آموزش ، تا نصب و راه اندازی را در يكجا داشته باشند. در LearnExpert ، شما يك طبقه بندی ساده از مفاهيم اوليه و تخصصی درباره  شاخه های IT  را می بينيد ، از منابع زبان اصلی تا مقاله های فارسی در قالب های متفاوت، كه برخی از محصولات توسط LearnExpert توليد و برخی هم آخرين فايل های آموزشی شركت های بزرگ در اين حوزه می باشد. شما هم اگر مطلبی آموزشی و مفید داريد حتما از طريق پل های ارتباطی معرفی شده در اختيارمان قرار دهید . اميدواریم بتوانيم  كنارهم قدمی هرچند كوچك در توسعه دانش فناوری اطلاعات برداريم.

با ما همراه و به روز باشيد.

http://learnexpert.ir

در اولين قدم از شروع بخش آموزش LearnExpert ما می خواهيم شما را با شاخه ی شيرين مجازی سازی (Virtualization)  آشنا سازيم كه با ظهورش كمك شايان توجهی به علم IT نمود تا بتوانيم بهترين استفاده را از سخت افزارها و نرم افزار هايمان داشته باشيم از شما دعوت می كنم آموزش های مارا دنبال نماييد.

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های ضروری با علامت مقابل نشانه‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این تگ‌های HTML استفاده نمائید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>